Friday - March
15, 2013 |
Description |
Day Session |
|
Class "D" Semi-Final
Martin Luther King (1) Vs. University Prep (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "D" Semi-Final
New York Mills (3) Vs. Argyle (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "C" Semi-Final
Pine Plains (9) Vs. Silver Creek (6)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Evening Session |
|
Class "C" Semi-Final
Moravia (4) Vs. Lake George (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "B" Semi-Final
Babylon 11) Vs. Westhill (3)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "B" Semi-Final
Batavia (5) Vs. Watervliet (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Saturday - March
16, 2013 |
Description
|
Day Session |
|
Class "A" Semi-Final
John S. Burke Cath. (9) Vs. Amityville (11)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "A" Semi-Final
Buffalo McKinley (6) Vs. Bishop Ludden (3)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "AA" Semi-Final
New Rochelle (1) Vs. Northport (11)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "AA" Semi-Final
Bishop Kearney (5) Vs. Troy (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Evening Session |
|
Class "D" Final
Martin Luther King(1) vs. Argyle(2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "C" Final
Pine Plains (9) Vs. Lake George (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "B" Final
Babylon (5) Vs. Watervliet (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Sunday - March
17, 2013 |
Description |
Day Session |
|
Class "A" Final
John S. Burke Cath. (9) Vs. Buffalo McKinley
(6)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "AA" Final
New Rochelle(1) Vs. Bishop Kearney (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|