Friday - March
15, 2013 |
Description
|
Day Session |
|
Class "B" Semi-Final
Irvington (1) Vs. Oneonta (4)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "B" Semi-Final
Waterloo (5) Vs. Salmon River (10)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "A" Semi-Final
Maine-Endwell (4) Vs. Harborfields (11)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "A" Semi-Final
Pittsford Mendon (5) Vs. Troy (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Evening Session |
|
Class "AA" Semi-Final
Ossining (1) Vs. Sachem-East (11)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "AA" Semi-Final
Gates-Chili (5) Vs. Cicero-North Syracuse
(3)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Saturday - March
16, 2013 |
Description |
Day Session |
|
Class "D" Semi-Final
Livingston Manor (9) Vs. Oriskany (3)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "D" Semi-Final
Batavia Notre Dame (5) Vs. Fort Edward
(2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "C" Semi-Final
Alexander Hamilton (1) Vs. Harpursville
(4)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "C" Semi-Final
Bishop Kearney (5) Vs. AuSable Valley (7)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "B" Final
Irvington (1) Vs. Waterloo (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Evening Session |
|
Class "A" Final
Maine-Endwell (4) Vs. Troy (2)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "AA" Final
Ossining (1) Vs. Gates-Chili (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Sunday - March
17, 2013 |
Description |
Day Session |
|
Class "D" Final
Oriskany (3) Vs, Batavia Notre Dame (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
Class "C" Final
Harpursville (4) Vs. Bishop Kearney (5)
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|